Sveicam jaunā mācību gada sākumā!

31.07.2024.
Sveicam jaunā mācību gada sākumā!
Publicitātes attēls

Pedagogi, skolēni un vecāki! Jaunajā mācību gadā novēlam būt zinātkāriem un mērķtiecīgiem, ar cieņu izturēties vienam pret otru un, protams, atklāt Latvijas dabas daudzveidību, tās nozīmi un trauslumu. Īpaši sveicieni pirmklasniekiem, viņu vecākiem un skolotājiem!

Latvijas Nacionālais dabas muzejs ir daudzu ģimeņu iemīļots muzejs, un mēs daudziem esam jau agrā bērnībā pirmais skatītais muzejs. Novērtējam un priecājamies par ikvienu mūsu apmeklētāju, par jautājumiem, novērojumiem, labajām atsauksmēm un kritiku. Aizvien turpinām pilnveidot muzeja piedāvājumu un pieredzi ekspozīcijās. Jaunā gada sākumā atvērsim rekonstruēto ekspozīciju „Dzīvība jūrās”, top izglītojoša izstāde par bioloģisko daudzveidību Latvijā, rudenī atsāksim arī tematiskās ģimenes dienas, kas notiek mēneša pēdējā sestdienā, un nodarbību ciklu „Zinātkāro ģimeņu sestdienas” pie muzejpedagoģes Eleonoras Zuimačas.

Esam pateicīgi vecākiem, vecvecākiem, pedagogiem un ikvienam, kas bērniem māca iepazīt un saprast daudzveidīgo dabas pasauli un tās vērtību, jo tikai tā to var iemīlēt un tiekties saudzēt.

Sagaidot jauno mācību gadu piedāvājam:

Pedagogiem

Latvijas Nacionālais dabas muzejs arī 2024./2025. mācību gadā piedāvā tematiski daudzveidīgus muzejpedagoģiskos pakalpojumus 1.–12. klašu skolēniem, kas papildina mācību saturu dabaszinībās, bioloģijā un ģeogrāfijā:

• ekskursijas,
  • nodarbības,
  • muzejpedagoģiskās programmas,
  • izbraukuma nodarbības skolās (Muzejs mūsu bagāžā).

­Īpaši iesakām:

Nodarbība „Purva noslēpumi”
Mērķauditorija: 5.–12. kl.
Maksimālais dalībnieku skaits: 25
Aktivitātes veids: klātienē muzejā

Nodarbība „Mēs – skudras”
Mērķauditorija: 2.–6. kl.
Maksimālais dalībnieku skaits: 26
Aktivitātes veids: klātienē muzejā

Plašāka informācija sadaļā SKOLĀM.

Rudenī turpināsim arī dabaszinību konkursu 5.–7. klašu skolēniem „Cielavas gudrības”.

Kontakti ekskursiju vai nodarbību pieteikšanai (pirmdiena–piektdiena 9.00–17.30):

26665406, 67356039, ekskursijas@lndm.gov.lv

Dabas muzejs – solis tuvāk dabai. Nāc un iepazīsti!