Uzdevumu trasīte sadarbībā ar filmu „Straume”

16.10.2024.
Uzdevumu trasīte „Kaķis muzeja straumē”
Foto: M. Bērziņš un animācijas filma „Straume”
Uzdevumu trasīte „Kaķis muzeja straumē”
Foto: LNDM arhīvs un animācijas filma „Straume”
21.10.2024. - 27.10.2024.
10.0017.00
Notikuma valodas

Skolēnu rudens brīvlaikā, no 21. līdz 27. oktobrim, īpašā uzdevumu trasītē aicinām iepazīt animācijas filmas „Straume” galvenā varoņa Kaķa un viņa draugu savvaļas radiniekus Dabas muzejā un piedalīties balvu izlozē.

Uzdevumu trasīte ir izglītojošs materiāls, kas muzeja ekspozīcijas rosina ieraudzīt citā gaismā, aicinot pamanīt to, kam citkārt paiets garām. Trasītes uzdevumu pildīšana padarīs muzeja apmeklējumu kopā ar bērniem jautrāku, mērķtiecīgāku, un noteikti visi kopā uzzināsiet ko jaunu par savvaļas dabu.

Šoreiz aicinām izzināt muzeja ekspozīcijas un izstādes kopā ar Ginta Zilbaloža animācijas filmas „Straume” galveno varoni Kaķi, meklējot un pētot filmas varoņu savvaļas radiniekus, kas mīt Latvijā un citviet pasaulē. Pildot uzdevumus, mazie dabas pētnieki iepazīs arī lielu jūras radījumu un noskaidros, kādas globālas ūdens līmeņa svārstības notikušas Zemes attīstības vēsturē. Bet pāris īpašu un noslēpumainu jautājumu vedinās atgriezties arī filmas stāstā!

Skaties filmu „Straume” kinoteātrī un esi vērīgs, nāc uz Dabas muzeju, izpildi uzdevumu trasīti un piedalies balvu izlozē!

Balvu izlozes noteikumi:

1. Izpildi uzdevumu trasīti;
  2. Uzdevumu trasīti ar aizpildītu kontaktinformāciju atstāj 1. stāvā;
  3. Balvu izlozē tiks iekļautas pareizi un pilnībā aizpildītas trasītes uzdevumu lapas;
  4. Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi līdz 31. oktobrim;
  5. Balvu fondā ir filmas „Straume” un Latvijas Nacionālā dabas muzeja suvenīri;
  6. Informācija par personas datu apstrādi izlozes nodrošināšanai – pielikumā.

Uzdevumu trasīte „Kaķis muzeja straumē” 21.–27.10.2024.

Bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem.
Dalība ar muzeja ieejas biļetēm.
Uzdevumu lapas latviešu valodā iespējams saņemt muzeja vestibilā.

Pievienotie faili