Sveicam Zinību dienā!

08.08.2023.
Sveicam Zinību dienā!

Cienījamie skolēni, vecāki un pedagogi! Jaunajā mācību gadā novēlam gūt vērtīgas zināšanas, prieku un cieņpilnu attieksmi pret līdzcilvēkiem un apkārtējo vidi. Īpaši sveicieni pirmklasniekiem un viņu vecākiem!

Latvijas Nacionālais dabas muzejs ir daudzu ģimeņu iemīļots muzejs, un mēs daudziem esam jau agrā bērnībā pirmais skatītais muzejs. Priecājamies par nerimstošo vēlmi saprast, vai tiešām Latvijā mīt divu sugu zaķi, kā atšķirt zvēru pēdas, kā skan dažādu putnu dziesmas, cik krāšņi ir tauriņi, vaboles un minerāli, un kas īsti ir ķērpis?

Aizvien turpinām pilnveidot muzeja piedāvājumu un pieredzi ekspozīcijās. Drīzumā būs pieejama jauna interaktīva informācija un spēles zooloģijas ekspozīcijās, top izglītojoša izstāde par skudrām, rudenī atsāksim arī tematiskās ģimenes dienas, kas notiek mēneša pēdējā sestdienā.

Oktobrī apmeklētājiem būs pieejama arī bezmaksas mobilā lietotne „Dabas muzejs”, kas apmeklējumu padarīs vēl informatīvāku un izklaidējošāku, piedāvājot gan audiogidu, gan spēles un skatīt muzeja krājuma priekšmetus 360 grādu attēlos.

Esam pateicīgi vecākiem, vecvecākiem, pedagogiem un ikvienam, kas bērniem māca iepazīt un saprast daudzveidīgo dabas pasauli un tās vērtību, jo tikai tā to var iemīlēt un tiekties saudzēt.

Sagaidot jauno mācību gadu piedāvājam:

• No 30. augusta līdz 10. septembrim bērniem no 5 līdz 12 gadu vecumam pieejama uzdevumu trasīte „Zinātkārais lapsēns”.
  • Piektdien, 1. septembrī, bezmaksas ieeja pirmklasniekiem un viņu ģimenēm;
  • Piektdien, 1. septembrī, no plkst. 12.00 līdz 16.00 zooloģijas ekspozīcijās būs iespēja piedalīties radošajā darbnīcā kopā ar muzeja pedagogiem.

Pedagogiem

Arī jaunajā mācību gadā skolu pedagogus aicinām pieteikt ekskursijas un nodarbības par dabas tēmām dažādām vecuma grupām. Ar 1. oktobri iespējamas izmaiņas Dabas muzeja dalībā projektā „Skolas soma”. Plašāka informācija par aktualitātēm sadaļā Skolām.

Rudenī turpināsim arī dabaszinību konkursu 5.–7. klašu skolēniem „Cielavas gudrības”.

Kontakti ekskursiju vai nodarbību pieteikšanai (pirmdiena–piektdiena 9.00–17.30):

26665406, 67356039, ekskursijas@lndm.gov.lv

Dabas muzejs – solis tuvāk dabai. Nāc un iepazīsti!

Pievienotie faili
Preses relīze(33.58 KB)