Seminārs „Gulbji un citi ūdensputni Latvijā”

29.11.2022.
Seminārs „Gulbji un citi ūdensputni Latvijā”
08.12.2022.
09.3016.00
Notikuma valodas

Dabaszinātņu priekšmetu pedagogus un ikvienu interesentu aicinām apmeklēt semināru „Gulbji un citi ūdensputni Latvijā”. Seminārs būs izzinošs papildinājums jaunatklātajai Dabas muzeja izstādei „Gulbji – zināmais un nezināmais”.

Semināra programma šoreiz veltīta ūdensputniem Latvijā. Ar aktuālajiem gulbju pētījumiem un ūdensputnu populāciju situāciju iepazīstinās Latvijas Nacionālā dabas muzeja un Latvijas Ornitoloģijas biedrības pētnieki.

Seminārs norisināsies ceturtdien, 8. decembrī no plkst. 10.00 (ierašanās no plkst. 9.30) līdz 15.15:

• klātienē Latvijas Nacionālā dabas muzejā K. Barona ielā 4, Rīgā;
  • neklātienē Zoom platformā.

Semināram nepieciešams reģistrēties, aizpildot pieteikuma anketu, kurā jānorāda līdzdalības veids - klātiene vai neklātiene. Reģistrācija atvērta līdz 7. decembrim plkst. 14.00.

Programma

Dalība bez maksas.

Bioloģijas skolotāju asociācijas biedri saņems asociācijas izniegtu apliecinājumu par dalību.

Informācija par semināru undine.preisa@lndm.gov.lv

Seminārs notiek Latvijas Vides aizsardzības fonda finansēta projekta „Izstāžu „Vides piesārņojuma veidi” un „Gulbji-zināmais un nezināmais” izveidošana Latvijas Nacionālajā dabas muzejā” Nr. 1-08/31/2022 ietvaros.

Atbalstītāji