Plāno drošu muzeja apmeklējumu

14.10.2020.
Publicitātes attēls

Informējam, ka no 2020. gada 14. oktobra visiem muzeja apmeklētājiem no 13 gadu vecuma muzeja apmeklējuma laikā jālieto sejas maska vai sejas vairogs. Aicinām būt atbildīgiem un iepazīties ar informāciju zemāk, lai sekmīgi plānotu apmeklējumu.

Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija.

Muzejs ir atvērts apmeklētājiem saskaņā ar valstī spēkā esošajiem noteikumiem par pulcēšanos un publiskajiem pasākumiem.

Apmeklētāju ērtībai muzejā izvietoti spilgti dzelteni vienota dizaina un informācijas materiāli, kas veidoti saskaņā ar valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām un aicina apmeklētājus rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos muzejā.

Lai muzeja apmeklējums būtu drošs, lūdzam ievērot noteikumus:

• Apmeklējot muzeju, personām no 13 gadu vecuma jālieto sejas maska vai sejas vairogs;
  • Grupas apmeklējumu vienmēr pieteikt, arī ja netiek pieteikti gida pakalpojumi;
  • Plānot ierašanos muzejā saskaņā ar muzeja darba laiku;
  • Muzeja telpās aicinām sekot dzeltenajām norādēm un muzeja darbinieku ieteikumiem;
  • Ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem;
  • Dezinficēt rokas;
  • Apmeklētāju plūsma tiks regulēta, vadoties pēc situācijas;
  • Aicinām veikt norēķinus ar maksājuma kartēm.

Muzeja darba laiks

Pirmdienaslēgts
Otrdiena     slēgts
Trešdiena 10.00–17.00
Ceturtdiena10.00–17.00
Piektdiena10.00–17.00
Sestdiena11.00–17.00
Svētdiena11.00–17.00

*Bezmaksas apmeklējums 30 minūtes pirms darba laika beigām (izņemot ceturtdienas).

Plašāka informācija par darba laikiem un ieejas maksu sadaļā Apmeklē.

• Atsākoties mācību gadam, grupas apmeklējuma laikā ekspozīciju zāles var būt īslaicīgi nepieejamas.
  • Apmeklētāju veselības drošības dēļ uz laiku nedarbojas daļa interaktīvo uzskates līdzekļu.
  • Ekspozīcijās „Latvijas zīdītāji" un „CITES" notiek rekonstrukcija, un jau rudens izskaņā apmeklētājus gaidīs jauni stāsti par Latvijā sastopamajiem zvēriem un Vašingtonas konvenciju jeb CITES, kas regulē tirdzniecību ar aizsargājamām augu un dzīvnieku sugām.

Kontaktinformācija jautājumiem par muzeja apmeklējumu:

67356058, 67356025, 67356053, info@ldm.gov.lv

Ar mums var sazināties arī Facebook un Instagram