Piedāvājums skolēnu grupām sēņu sezonas laikā

20.09.2021.
Adatainā receklene
Foto – D. Meiere

No 29.septembra līdz 8.oktobrim aicinām pieteikties sēņu nodarbībām, kas norisināsies gan klātienē, gan attālināti (Zoom platformā).

Klātienē 2.–6. klašu skolēniem piedāvājam nodarbību „Raibā sēņu pasaule”. Tās laikā iepazīstināsim ar sēņu daudzveidību un stāstīsim par to lomu dabā. Nodarbībā tiks izmantotas gan kaltētas, filcētas un kokā grieztas sēnes,  gan dažādi dzīvnieku modeļi un dabas materiāli.

Nodarbībā mācīsim pamanīt pazīmes, pēc kurām var iemācīties pazīt sēnes un atšķirt indīgās sēnes no ēdamajām, kā arī piedāvāsim spēlēt izzinošas spēles – „Sēnes dažādos biotopos”, „Taisnība vai meli” u.c.

Maksa par nodarbību – 17,00 € + muzeja ieejas biļetes.

Attālināti piedāvājam nodarbības dažāda vecuma grupām:

• „Sēnes – kas tās ir? ” (sākumskolai)
  • „Sēņu daudzveidība, aizsargājamās sēnes” (pamatskolai, vidusskolai)
  • „Sēņu izmantošana, tradicionālā un netradicionālā” (vidusskolai)

Nodarbību laikā būs iespēja uzdot jautājumus par sēnēm, kā arī konsultēties par pašu atrastajām meža veltēm, rādot pašas sēnes vai to attēlus.

Maksa par attālināto nodarbību – 17,00 €

Nodarbības vadīs muzeja mikoloģes – Diāna Meiere un Inita Dāniele.

Uzzināt vairāk par piedāvājumu un pieteikties nodarbībām iespējams darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30, zvanot pa tālruni 67356051 vai rakstot e-pastu ekskursijas@lndm.gov.lv.