Muzeja apmeklējums no 2. marta

01.03.2022.
Ekspozīcija „Latvijas putni”

Muzeja apmeklējums

Saskaņā ar noteikumiem* muzeja apmeklējums no 2. marta individuāliem apmeklētājiem (pieaugušajiem un bērniem) ir bez sadarbspējīga Covid-19 sertifikāta uzrādīšanas.

Ekskursijas un nodarbības

Apmeklējot ekskursiju vai nodarbību grupai vai ģimenei, pieaugušajiem jāuzrāda derīgs pilnībā vakcinētas vai pārslimojušas personas sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Bērniem līdz 18 gadu vecumam dalība ekskursijā vai nodarbībā bez sertifikāta vai testa uzrādīšanas.

Apmeklējot muzeju visiem apmeklētājiem jāievēro:

• Muzejā jālieto medicīniskā sejas maska vai respirators bez vārsta ar drošības pakāpi FFP2 – FFP3 vai KN95. Bērniem vecumā no 7 līdz 11 gadiem atļauts lietot nemedicīnisku (auduma) masku.
  • Lūdzam ievērot 2 m distanci, sekot informācijai vizuālajās norādēs un audio paziņojumos, kā arī ievērot personāla norādījumus.
  • Aizliegts apmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija.
  • Grupu apmeklējumi jāpiesaka iepriekš.
  • Aicinām iegādāties biļetes arī Mobilly lietotnē.
  • Muzejs nesniedz pakalpojumus personām, kuras neievēro epidemioloģiskās drošības prasības.
  • Plašāka informācija par darba laikiem un ieejas maksu sadaļā Apmeklē.

Muzejs sniedz pakalpojumus epidemioloģiski nedrošā vidē.

Saistībā ar remontdarbiem Kohēzijas fonda projekta ietvaros uz laiku slēgtas ekspozīcijas „Latvijas zīdītāji”, „Pasaules dzīvnieki”,„Nepērc viņu dzīvības (Vašingtonas konvencija)”.

Kontakti jautājumiem par muzeja apmeklējumu:

67356058, 67356025, 67356053, info@lndm.gov.lv

Kontakti grupu pieteikšanai (pirmdiena–piektdiena 9.00–17.30):

67356051, 26665406, 67356039, ekskursijas@lndm.gov.lv

Ar mums var sazināties arī Facebook un Instagram.

Atbildīgie par „Iekšējās kontroles sistēmas epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanai”:

Vladimirs Medko, Saimniecības nodaļas vadītājs, 67356042, 29409244 (pirmdienās un otrdienās).
Zina Bērziņa, muzeja administratore, 67356053 (sestdienās, svētdienās).
Vladimirs Medko un Zina Bērziņa (trešdienās, ceturtdienās, piektdienās).

Novēlam patīkamu muzeja apmeklējumu!

*2022. gada 15. februāra Ministru kabineta noteikumi Nr.127 “Grozījumi Ministru kabineta 2021. gada 28. septembra noteikumos Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.