Krājuma kolekciju prezentācijas

12.0014.30
Notikuma valodas
RU

Dabas muzeja krājums ir ļoti plašs un lielākā tā daļa apmeklētājiem ikdienā nav pieejama un apskatāma. Lai interesentiem būtu iespēja uzzināt vairāk par muzeja daudzveidīgajām kolekcijām, reizi mēnesī - mēneša otrajā sestdienā - piedāvājam iespēju aplūkot ikdienā neeksponētus krājuma priekšmetus, satikties ar muzeja speciālistiem un uzdot sev interesējošus jautājumus.

Februārī daudzviet pasaulē tiek atzīmēta Pasaules mitrāju diena, tāpēc arī Dabas muzejā piedāvāsim aplūkot dažus Latvijas saldūdeņos sastopamos augus un dzīvniekus, pastāstīsim, kāda ir šo organismu nozīme dabā un kāpēc ir svarīgi tos ievākt un saglabāt muzeja krājumā.

Plkst. 12.00 un 13.30 tēma „Latvijas saldūdens gliemji” – materiāli no zooloģiskā krājuma. Iespēja satikties ar Dabas muzeja malakologu Edgaru Dreijeru.

Ekspozīcijā „Latvijas putni”, 3. stāvā.

Plkst. 12.30 un 14.00 tēma „Ūdensaugi” – materiāli no botāniskā krājuma. Iespēja apskatīt dažādus herbāriju un dzirdēt Dabas muzeja vecākās botāniķes Egitas Zviedres stāstījumu par Latvijas ūdensaugiem – rekordistiem.

Ekspozīcijā „Latvijas augi un sēnes”, 4. stāvā.

Dalība ar muzeja ieejas biļetēm.