Izstāde „Tomātu parāde 2020”

24.07.2020.
Izstāde „Tomātu parāde 2020”
Izstāde „Tomātu parāde 2020”
Foto – LDM arhīvs
Notikuma laiks
19.08.2020. - 23.08.2020.
Notikums paredzēts
Notikuma valodas
LV
EN
RU

No 19. līdz 23. augustam aicinām apmeklēt izstādi  „Tomātu parāde 2020”. Tajā vienkopus varēs apskatīt vairāk nekā 400 dažādas tomātu šķirnes. 


Selekcionāri ik gadu rada jaunas un arvien neparastākas tomātu šķirnes, tās pārsteidz gan ar savu izmēru, formu un krāsu, gan garšas īpašībām. Izstādē būs iespēja apskatīt gan Latvijas selekcionāru jaunākās, gan pasaulē jau labi zināmās un ievērību ieguvušās tomātu šķirnes, ko savos dārzos izlolojuši pašmāju kolekcionāri. Daudzveidīgajā tomātu krāsu paletē un izskata dažādībā katrs varēs atrast un iegādāties savai gaumei piemērotu šķirņu sēklas, ko jau nākamajā gadā izaudzēt savā dārzā.  

Izstādē piedalīsies Dārzkopības entuziastu kluba „Tomāts” biedri no dažādiem Latvijas novadiem: Valdis Pūliņš, Natālija Zeltiņa, Linda Grotupe, Darja Jurevič, Ludmila Kodzasova, Jānis Andersons, kā arī ilggadējie sadarbības partneri – zemnieku saimniecība „Neslinko”. Tās kolekcionāri piedāvās apskatīt sen zināmas un iemīļotas tomātu genofonda šķirnes.

Kā ierasts, izstādes laikā ikviens interesents varēs iegādāties un pasūtīt tomātu sēklas, kas reģistrētas VAAD reģistrā un saņemt konsultācijas no vadošajiem Latvijas tomātu audzētājiem. 
 


Izstāde rīkota sadarbībā ar A. Sildes dārzkopības entuziastu klubu „Tomāts”.


Lai rūpētos par apmeklētāju drošību un ievērotu valstī spēkā esošos noteikumus par pulcēšanos un publiskajiem pasākumiem, informējam, ka izstādē vienlaicīgi drīkstēs atrasties 25 cilvēki. 


Lūdzam pievērst uzmanību izstādes darba laikam:
T., C., P. 10.00 – 17.00
S., Sv. 11.00 – 17.00

Biļešu cenas:
pieaugušajiem – 2,20 €
pensionāriem, studentiem – 1,80 €*
skolēniem – 1,00 €*
*uzrādot apliecību
 
Ieeja izstādē bez maksas – saskaņā ar Latvijas Dabas muzeja publisko maksas pakalpojumu cenrādi, personām ar ielūgumiem.
 
Ieeja izstādē ar atlaidi:
Jāņa Rozes grāmatnīcas Pircēja kartes īpašniekam – 15% atlaide
Tallink Latvija Club One kartes īpašniekam – 20% atlaide

Pievienotie faili