Izglītojošs seminārs „Nelaid svešo savā dārzā”

11.03.2020.
Puķu sprigane
Foto - LDM arhīvs
Spānijas kailgliemezis
Foto - LDM arhīvs
19.03.2020.
17.3019.00
Notikuma valodas

Sākoties dārzkopības sezonai, aicinām apmeklēt izglītojošu semināru „Nelaid svešo savā dārzā”, kas notiks 19. martā plkst. 17.30 izstādē „Svešie mūsu dabā”. Pasākums būs interesants dārzkopjiem un visiem, kam rūp Latvijas daba.

Semināra tēmas un dalībnieces:

• Kaitīgo organismu izplatīšana ar sēklām, karantīnas organismi un Starptautiskais augu veselības gads, Valsts augu aizsardzības dienesta Augu karantīnas departamenta direktores vietniece Agita Pence.
  • Svešzemju un invazīvie augi savvaļā un dārzos, Latvijas Dabas muzeja Botānikas nodaļas vadītāja Lauma Miķelsone.
  • Piemājas dārzos biežāk sastopamie invazīvo sugu gliemeži, Latvijas Dabas muzeja vecākā zooloģe (malakoloģe) Kristīne Greķe.

Dalības maksa 2,00 €.

Aicinām sekot līdzi jaunumiem muzeja tīmekļa vietnē un, plānojot apmeklējumu, savlaicīgi iepazīties ar aktuālo informāciju.