Ģimenes diena „Rudens groziņš”

20.09.2024.
Ģimenes diena „Rudens groziņš”
28.09.2024.
10.0015.00
Notikuma valodas

Septembrī Latvijas Nacionālais dabas muzejs atsāk ikmēneša pasākumu ciklu Ģimenes dienas. Tās notiek mēneša pēdējā sestdienā un paredzētas ģimenēm ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem. Šosezon Ģimenes dienās pētīsim Latvijas dabas vērtības, krāsas dabā, gatavošanos ziemas guļai, neparastus savvaļas kustoņus un citus aktuālus tematus.

Sezonas pirmajā pasākumā „Rudens groziņš” dalībnieki uzzinās, ar kādām dabas veltēm mielojas vāveres un kādi augi, sēnes un ogas var būt noderīgi mums, cilvēkiem. Pasākuma dalībnieki aizpildīs īpaši sagatavotu uzdevumu grāmatiņu, patstāvīgi vai kopā ar vecākiem un muzeja pedagogiem ekspozīcijās risinot uzdevumus un iepazīstot gan rudens ogas, gan savvaļas augus. Bet to, vai vāveres ēd sarkanās mušmires un ko ņemt vērā sēņojot, mazajiem dabas pētniekiem palīdzēs izprast barības labirints un sēņošanas padomi. Arī radošajā darbnīcā uzmanības centrā būs sēnes – zīmēsim un mācīsimies ievērot dažādas tām raksturīgas pazīmes.

Ģimenes diena „Rudens groziņš” 28.09.2024. 10.00–15.00.

Ierasties un piedalīties var jebkurā laikā no plkst. 10.00 līdz 15.00 (uzdevumu grāmatiņas būs pieejamas līdz plkst. 14.30). Uzdevumu izpildīšana aizņems aptuveni 40–60 minūtes. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Dalības maksa: muzeja biļete + uzdevumu grāmatiņa 3,00 € (iegādājoties vairākas grāmatiņas, katra nākamā – 2,00 €).

Muzeja ieejas biļete:
pieaugušajiem – 3,50 €
pensionāriem, studentiem – 2,50 €*
skolēniem – 1,50 €*
*uzrādot apliecību

Biļetes var iegādāties muzeja kasē.

Ieeja muzejā bez maksas – saskaņā ar Latvijas Nacionālā dabas muzeja maksas pakalpojumu cenrādi, kā arī personām, kurām izsniegtas atbilstošas Latvijas Nacionālā dabas muzeja ieejas kartes.

Informācija par ieejas biļešu atlaidēm šeit.

Pievienotie faili