Ģimenes diena „Noslēpumainais gada dzīvnieks”

25.01.2023.
Sila ķirzaka
Sila ķirzaka
Foto - I. Tīrmanis
Notikuma laiks
28.01.2023.
11.0016.00
Event suitable for
Event languages
LV

Janvāra ģimenes dienā aplūkosim Latvijas gada dzīvniekus ķirzakas un to radiniekus pasaulē.  

Ģimenes dienas ir viens no iemīļotākajiem pasākumiem Dabas muzejā. Tās notiek mēneša pēdējā sestdienā un ir interesantas bērniem no 5 līdz 12 gadu vecumam. Ierodoties muzejā, dalībnieki saņem īpaši sagatavotu uzdevumu grāmatiņu par kādu aktuālu dabas tēmu. Uzdevumu atrisinājumi jāmeklē muzeja ekspozīcijās un tos palīdz noskaidrot arī muzeja speciālisti un pedagogi.

Šoreiz ģimenes diena veltīta muzeja izvēlētajam gada dzīvniekam – sila un pļavas ķirzakām, kā arī to radiniekiem citviet pasaulē. Zooloģijas ekspozīcijās iepazīsim dažādus rāpuļus un pētīsim, kas ietilpst Latvijas ķirzaku ēdienkartē. Noskaidrosim, kur patīk uzturēties ķirzakām, un varbūt jau šopavasar saulainā laikā pašiem izdosies pamanīt gada dzīvnieku dabā. 


Ierasties un piedalīties var jebkurā laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00 (materiālu izsniegšana notiek līdz plkst. 15.30). Uzdevumu izpildīšana aizņems aptuveni 40–60 minūtes.

Ģimenes dienā iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Maksa par pasākumu – muzeja ieejas biļete + nodarbības biļete – 3,00 € ģimenei.

Muzeja biļešu cenas:
pieaugušajiem – 3,50 €
pensionāriem, studentiem – 2,50 €*
skolēniem – 1,50 €*
*uzrādot apliecību

Ieeja muzejā bez maksas – saskaņā ar Latvijas Nacionālā dabas muzeja maksas pakalpojumu cenrādi un personām, kurām izsniegtas atbilstošas Latvijas Nacionālā dabas muzeja ieejas kartes.

Informācija par atlaidēm muzeja biļetēm šeit.

Attachments