Ģimenes diena „Iekāp mikologa zābakos”

27.09.2022.
Ģimenes diena „Iekāp mikologa zābakos”
01.10.2022.
11.0016.00
Notikuma valodas

Sezonas pirmā ģimenes diena notiks sestdien, 1. oktobrī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 un būs veltīta sēņu tēmai. Pasākuma laikā mazie dabas pētnieki aplūkos ekspozīcijas „Latvijas augi un sēnes” un „Latvijas zīdītāji”, izstādi „Sēnes 2022” un kopā ar muzeja speciālistiem un vecākiem pildīs uzdevumu grāmatiņu.

Ģimenes dienas ir viens no iemīļotākajiem pasākumiem Dabas muzejā. Ierodoties muzejā, dalībnieki saņems īpaši sagatavotu uzdevumu grāmatiņu par kādu aktuālu dabas tēmu. Uzdevumu atrisinājumi jāmeklē muzeja ekspozīcijās un tos palīdz noskaidrot arī muzeja pedagogi. Ģimenes dienas būs interesantas bērniem no 5 līdz 12 gadu vecumam.

Oktobrī aicināsim pievērsties meža rudens veltēm – sēnēm. Pasākuma laikā mazie pētnieki noskaidros, kuras sēnes droši var likt groziņā un kuras labāk atstāt mežā, cik dažādas var būt sēņu formas un kam vēl garšo sēnes. Būs iespēja ielūkoties sēņu izstādē un uzzināt, kas ir mikologs. Tāpat būs sagatavots arī kāds radošs darbiņš, ko paņemt līdzi uz mājām.

Ierasties un piedalīties var jebkurā laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00 (materiālu izsniegšana notiek līdz plkst. 15.30). Uzdevumu izpildīšana aizņems aptuveni 40–60 minūtes.

Ģimenes dienā iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Maksa par pasākumu – muzeja ieejas biļete + nodarbības biļete – 3,00 € ģimenei.

Muzeja biļešu cenas:
pieaugušajiem – 3,50 €
pensionāriem, studentiem – 2,50 €*
skolēniem – 1,50 €*
*uzrādot apliecību

Ieeja muzejā bez maksas – saskaņā ar Latvijas Nacionālā dabas muzeja maksas pakalpojumu cenrādi un personām, kurām izsniegtas atbilstošas Latvijas Nacionālā dabas muzeja ieejas kartes.

Informācija par atlaidēm muzja biļetēm šeit.

Ģimenes dienas apmeklētājiem sestdien, 1. oktobrī, ieeja izstādē „Sēnes 2022” – bez maksas.