Fotokonkurss „Lācis – mūsu kaimiņš” – laureāti

26.11.2022.
Lāča ķepa
Foto - Ingmar Muusikus

Zināmi Igaunijā un Latvijā izsludinātā fotokonkursa „Lācis – mūsu kaimiņš” laureāti.

Konkursā tika iesniegtas 112 fotofgrāfijas, tomēr nolikumam atbilstošas un vērtēšanā iekļautas – 93. No Latvijas tika iesniegtas desmit fotogrāfijas, no kurām tikai viena tikai iekļauta vērtēšanā. Lai arī tā neatbilda konkursa nolikumam, Igaunijas konkursa koordinatori, biedrība „Gada dzīvnieks”, par emocionālo vēstījumu piešķīra apbalvojumu.

Fotoizstādes „Lācis – mūsu kaimiņš” Tallinā atklāšanā 15. novembrī tika paziņoti konkursa laureāti. Izstāde tirdzniecības centrā Ülemiste atvērta līdz 31. janvārim.

Fotokonkursa laureāti

• Igaunijas Zīdītāju izpētes biedrības simpātija. Nokāpšana no koka. Remo Savisārs (Remo Savisaar)

Lācis

• Tirdzniecības centrā Ülemiste simpātija. Labāk bailīgs nekā pārdrošs! Remo Savisārs (Remo Savisaar)

Lācis

• SIA „Karu Katus” simpātija. Mežs ir manas mājas un visi koki ir man dārgi. Ēriks Mandrs (Erik Mandre)

Lācis

• Igaunijas Mednieku biedrības simpātija. Pavasara stirnu medības. Svens Začeks (Sven Začek)

Lācis

• Igaunijas biedrības „Gada dzīvnieks” simpātija. Divi ar pus lāči. Asja Dišlere (LV)

Lācis

• Latvijas Nacionālā dabas muzeja un Latvijas Valsts mežzinātnes institūta „Silava” simpātija. Lāča ķepa. Ingmars Mūsikuss (Ingmar Muusikus)

Lācis

Izglītojoša fotoizstāde ar tādu pašu nosaukumu Latvijas Nacionālajā dabas muzejā būs skatāma 2023. gada janvārī. Precīzāka informacija tiks publicēta.