Dabas muzeja interaktīvās spēles viedierīcēm

16.05.2024.
Dabas muzeja interaktīvās spēles viedierīcēm

Latvijas Nacionālā dabas muzeja interaktīvās spēles ir lielisks veids, kā izzināt dažādus dabaszinātņu tematus un muzeju.

Spēļu platforma pieejama jebkurā viedierīcē, arī datorā. Četrās grūtības pakāpēs pieejamas vairāk nekā 500 spēles savu zināšanu pārbaudei. Ikviens var izvēlēties sev interesantāko spēļu veidu – testu, skaņu atpazīšanu, loģikas ķēdes u.c. Saturiski spēles ir daudzveidīgas, aptverot uzdevumus par zooloģiju, ģeoloģiju, mineraloģiju, ekoloģiju, dabas aizsardzību, kā arī pieejama sadaļa Par muzeju

Ienāc! SPĒLES

Spēļu platformu iesakām izmantot arī muzeja apmeklējuma laikā. Interaktīvai muzeja apskatei sagatavota digitālā orientēšanās aktivitāte „Iepazīsti Dabas muzeju”.

Dažādās grūtības pakāpēs būs iespēja izpildīt testu, atbildes meklējot muzeja ekspozīcijās. Lai piedalītos spēlē, nepieciešams viedtālrunis, kurā ikviens var atvērt testu kādā no četriem grūtības līmeņiem:

VIEGLS  (klikšķini un spēlē)

VIDĒJI GRŪTS  (klikšķini un spēlē)

GRŪTS  (klikšķini un spēlē)

ĻOTI GRŪTS  (klikšķini un spēlē)