„DABA=ES” fotoorientēšanās trasīte muzejā

14.09.2021.
DABA=ES

Aicinām apmeklēt muzeja ekspozīcijas un, pildot dažādus fotoorientēšanās uzdevumus,  uzzināt vairāk par muzeja eksponātiem un daudzveidīgo dabas pasauli.

Jau izsenis cilvēki savu dzīvi un sociālo vidi ir veidojuši, dzīvojot ciešā saiknē ar dabu un tās procesiem. Ikviens cilvēks ir dabas sastāvdaļa, bet daba – tas ir kopums, kurā viss ir savstarpēji saistīts. Piemēram, izzūdot medus bitēm, var tikt izjaukta ierastā dabas kārtība un izraisītas lielas pārmaiņas ekosistēmā.

Iesaistīties dabas izzināšanā ir svarīgi katram no mums, lai mēs spētu izprast mums apkārt notiekošos procesus un savu lomu tajos. Tāpēc aicinām aizraujošā spēlē ar uzdevumiem, lai uzzinātu vairāk par dabu un tajā notiekošo. Jo daba esam mēs paši!

Fotoorientēšanās materiālu 1.–4. vai 5.–9. klasei var saņemt muzeja vestibilā.

Aktivitāte pieejama ar muzeja ieejas biļetēm.

Atbalstītāji