Atvērta pieteikšanās ģeoloģijas pulciņā

11.09.2024.
Ekspozīcija „Mineraloģija”

Latvijas Nacionālā dabas muzeja pulciņš „Zinātkāro ģeologu klubs” ir aizraujoša iespēja skolēniem, kam interesē Zemes veidošanās, sastāvs un uzbūve, vulkāni, zemestrīces un citi ģeoloģiskie procesi. Pulciņa dalībnieki apgūst iežus un minerālus, pēta arī fosilijas un veido savas kolekcijas, kā arī muzejā tiek iepazīstināti ar iespaidīgo ģeoloģisko krājumu, ekspozīcijām un izstādēm.

Nodarbībās bērni darbojas ar dažādiem materiāliem, uzdevumus pilda, pierakstot novēroto, zīmējot, līmējot, krāsojot un spēlējot spēles.

Vienu reizi mēnesī kluba dalībnieki dodas pārgājienā, apskata ģeoloģiskos objektus dabā, pēta iežu atsegumus un lielos laukakmeņus. Tāpat piedalās dažādās akcijās un pasākumos.

Kam? Skolēniem no 9 līdz 18 gadiem.

Kur? Latvijas Nacionālajā dabas muzejā, K. Barona ielā 4.

Kad? Ceturtdienās no plkst. 15.30 līdz 17.00. Reizi mēnesī (sestdienā) – pārgājieni un ekskursijas ārpus muzeja.

Cik? Dalības maksa 30,00 EUR (septembris–maijs). Dalības maksu iespējams dalīt 2 daļās.

Uzzināt vairāk par pulciņu „Zinātkāro ģeologu klubs” iespējams darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30, zvanot pa tālruni 67356046 vai rakstot e-pastu sanita.lielbarde@lndm.gov.lv.