Konkursa „Cielavas gudrības” 14. sezonas fināla rezultāti

21.05.2021.
Ekspozīcija „Pasaules dzīvnieki”

Sestdien, 15.maijā, norisinājās konkursa „Cielavas gudrības” 14. sezonas fināls. Šoreiz – attālināti.

Kopumā sezonas laikā konkursā piedalījās 44 komandas no dažādām Latvijas vietām. Starp finālistiem bija komandas no Skrundas vidusskolas, Rugāju novada vidusskolas, Zilupes vidusskolas, Vecpiebalgas vidusskolas, Vārkavas vidusskolas, Žīguru pamatskolas, Viduču pamatskolas un Rūjienas vidusskolas.

Līdzīgi kā pārējās sezonas laikā, finālā aplūkojām tēmas, kas saistītas ar Latvijas Nacionālo dabas muzeju. Bija iespēja šķetināt melus un patiesības par muzeja vēsturi, iepazīties ar muzeja mājaslapā pieejamajiem ceļvežiem, kā arī pildīt uzdevumus.

Fināla gaitā noskaidrojām šīs sezonas laureātus.

• Trešo vietu ieguva komanda „Ahāts” no Skrundas vidusskolas ar 86,5 punktiem no iespējamajiem 100 punktiem.
  • Godpilno otro vietu izcīnīja komanda „Pipargurķīši” no Skrundas vidusskolas ar 89 punktiem.
  • Par 14. sezonas uzvarētājiem kļuva komanda „Gudrinieces” no Vecpiebalgas vidusskolas ar nopelnītiem 94,5 punktiem. Apsveicam!

Atvainojamies par kļūdu iepriekš izziņotajos fināla rezultātos. Lai arī notikusi uzvarētāju maiņa, atgādinām, ka visi fināla dalībnieki saņems balvas no Latvijas Nacionālā dabas muzeja un konkursa atbalstītjiem.

Punktu sadalījums pa komandām skatāms tabulā pielikumā.

Konkursā dalībnieki saņēms vērtīgas balvas gan no Latvijas Nacionālā dabas muzeja, gan  atbalstītājiem – SIA “Karšu izdevniecība Jāņa sēta”, “Birzī”, “miL.design”, “Hortus”, SIA “Purpurs Design” un Latvijas Nacionālā botāniskā dārza.

Paldies visiem kas iesaistījās konkursā!

Tiksimies konkursa nākamajā – 15.sezonā!

Pievienotie faili
Atbalstītāji