Projekts „Pasākumu cikls „Ļauj dabai augt!””

23.04.2025.
Projekts „Pasākumu cikls „Ļauj dabai augt!””
Projekts „Pasākumu cikls „Ļauj dabai augt!””
Publicitātes attēls

Biedrība „Dabas muzeja atbalsta biedrība” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo dabas muzeju līdz 30.06.2025. realizē projektu „Pasākumu cikls „Ļauj dabai augt!”” (projekta reģistrācijas Nr. 1-08/1/2024). Projekta aktivitātes tiek īstenotas ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu.

Projekta rezultātā tiks izveidota izstāde, arī ceļojošā un virtuālā formātā, kas vieglā un uztveramā veidā ļaus izzināt bioloģisko daudzveidību Latvijā. Tiks izstrādāta nodarbība pirmskolas un sākumskolas bērniem, kas interaktīvā veidā padziļināti ļaus ieskatīties bioloģiskās daudzveidības problemātikā. Par projekta centrālo tematu notiks pasākums ģimenēm ar bērniem, kā arī tiks organizēts seminārs pedagogiem, kurā interesentiem sniegs ieskatu bioloģiskās daudzveidības problemātikā Latvijā.

Projektā īstenotās aktivitātes līdz 23.04.2025. 

  • Izstāde par dabas daudzveidību „Kā būtu, ja nebūtu?” (atvērta līdz 18.05.2025.)
  • Ģimeņu diena „Ļauj dabai augt!” (notikusi 29.03.2024.)
  • Seminārs „Aktuālais par dabas daudzveidības saglabāšanu” (noticis 12.12.2024.)
  • Labdarības pasākumu cikls „Raibie Ziemassvētki” izstādē par dabas daudzveidību „Kā būtu, ja nebūtu?” ( no 10.12.2024. līdz 20.12.2024.)
  • Izstrādāta nodarbība par bioloģisko daudzveidību 4.–9. klašu skolēniem.
  • Ceļojošā izstāde „Kā būtu, ja nebūtu?” Talsu novada muzejā (no 18.02.2025. līdz 17.03.2025.)
  • Ceļojošā izstāde „Kā būtu, ja nebūtu?” Salacgrīvas novada bibliotēkā (no 17.03.2025. līdz 14.04.2025.)
  • Ceļojošā izstāde „Kā būtu, ja nebūtu?” Preiļu Galvenajā bibliotēkā (norises laiks tiek precizēts)
  • Turpinās izstādes par dabas daudzveidību „Kā būtu, ja nebūtu?” virtuālās tūres izstrāde. 
     
Atbalstītāji